Автосвіт Миколаїв

ГОТУЄМОСЯ ДО ЛІТА: ОНОВИ ПІДВІСКУ І ГАЛЬМІВНУ СИCТЕМУ З ВИГОДОЮ -20%

ГОТУЄМОСЯ ДО ЛІТА: ОНОВИ ПІДВІСКУ І ГАЛЬМІВНУ СИCТЕМУ З ВИГОДОЮ -20%

Підготуйте ваш автомобіль до літнього сезону максимально вигідно: спеціальні ціни з вигодою -20% на запчастини підвіски і гальмівної системи, а також роботи по їх заміні. Пропозиція діє на авторизованих сервісних станціях PEUGEOT по всій території України в період з 11 травня по 30 червня 2020 року.

Літня пора - це ідеальний час для нових поїздок, вражень, подорожей: невеликий тур на уїк-енд, або може тривалі поїздки-подорожі до родичів. Але зимові умови експлуатації не пішли на користь вашого автомобіля і навесні він, як ніколи, потребує уважного ставлення. Для когось підготувати автомобіль до літа, це змінити зимові шипи на літні шини і відполірувати кузов. Більш уважні автовласники зроблять крок далі і змінять масло. А найвідповідальнішы влаштують повний технічний огляд. Так, Бренд PEUGEOT пропонує підготувати свій автомобіль з усією ретельністю і максимальною вигодою для вас. В період з 11 травня до 30 червня 2020 року на авторизованих сервісних станціях PEUGEOT оригінальні запчастини підвіски і гальмівної системи можна придбати за спеціальними цінами - з вигодою -20% від стандартних цін! Роботи по заміні зазначених елементів також будуть виконані з вигодою -20%.

 

Чому важливі саме ці групи запчастин? Саме вони безпосередньо впливають на комфорт і безпеку під час тривалих літніх подорожей з високою швидкістю. Наприклад, деталі підвіски - різні втулки, пружини і амортизатори, важелі і тяги - забезпечують комфорт і керованість автомобіля. Оригінальні запчастини, з необхідними показниками жорсткості і демпфірування, допоможуть повернути відчуття нового автомобіля. А деталі гальмівної системи - колодки і диски - гарантують ефективність уповільнення і своєчасність зупинки автомобіля в екстреній ситуації.

 

Бренд PEUGEOT пропонує оригінальні запчастини, які завжди відрізняються гарною якістю і ідеально точними посадочними розмірами, і все це з вигодою -20%. Деталі будуть служити довго, а їх установка виконується максимально точно і правильно, і також з вигодою -20%. Все завдяки тому, що роботи проводяться на авторизованих сервісних станціях, персонал яких постійно проходить тренінги та курси підвищення кваліфікації, знає всі нюанси обслуговування автомобілів.

 

Підготуйтеся до приємних подорожей, і підготуйте до цього свій автомобіль - з новою вигідною сервісною програмою від Бренду PEUGEOT! Дана пропозиція діє у всіх дилерів PEUGEOT без винятку в період з 11 травня по 30 червня 2020 р.

 

Мерщій телефонуйте до нашого сервісу за номером: 0512 701 702                         

Чекаємо на Вас за адресою:

вул.Космонавтів, 81/27